Piotr Zubrycki

Miło Cię tu widzieć! Jeśli sądzisz, że tylko my możemy Ci coś zaproponować i ofiarować, to jesteś w błędzie. Liczymy także na wiele od Ciebie i bardzo cenimy sobie Twój wkład i zaangażowanie. Sądzisz, że tylko Ty się czegoś będziesz uczyć? Nie. Dzięki Tobie my także nauczymy się wielu rzeczy. To dotyczy także popełniania błędów, tak, tak – nam też się to zdarza. Akceptujemy i cieszymy się z tego, ponieważ to naturalny element pracy nad projektem, a w dodatku czasem prowadzi do zupełnie niespodziewanych rozwiązań.

Jeśli kręci Cię praca w formie przygody z informatyką i programowanie jako eksploracja nowych lądów, to dobrze trafiłaś/trafiłeś. Jeśli jesteś otwarta/otwarty także na eksperymentowanie i wolisz by praca była dla Ciebie przygodą a nie nudnym obowiązkiem – to zapraszam do nas! Projekty, które realizujemy w Webfleet Solutions wyróżniają się na rynku, są innowacyjne i nieszablonowe do tego stopnia, że zaczynając pracę, nie wiemy jaki przyjmą końcowy kształt.

Przychodząc do nas – otwórz się, wyjdź ze strefy komfortu, kwestionuj, dyskutuj a nawet kłóć się o swoje. Pytaj! Kolegów z zespołu, ludzi z innych zespołów i krajów. Możesz nawet liczyć na kilkutygodniowy staż za granicą, dołączając do jednego z naszych międzynarodowych zespołów. Dawaj feed back! Tak, Ty też i to niekonieczne ten cukierkowy. Dzięki takiej otwartości i wymianie możemy sporo zmieniać na lepsze. Podsumowując: przychodząc do nas zabierz ze sobą wiarę w siebie, otwartość, uśmiech i chęć do pracy i zabawy.